Polskie znaki Prime 4 - Ą - Ę - Ź

Jaki macie problem że nie dodaliście p[olskich znaków w wersji v1,4 Coś jest z wami nie tak ?? do cholery Ą - Ę - Ź - Polskie znaki bez których nie można wyszukac plików !!! FACK PS. Zgłaszałem ten błąd ponad 30 dni temu !!!

Po pierwsze, nie jest to priorytet, po drugie, trochę grzeczniej pisz, nie zaszkodzi to nikomu. Są ważniejsze rzeczy niż Polskie litery.

Jeśli nie mogę korzystać z Szukaj to po co w Polsce ten sprzęt - używamy w naszym języku tych 3 liter i to ma być - to błąd oprogramowania prime 4 - Czy zrozumiał byś tłumaczenie gdybym nie pisał z polskimi literami - nie! by było by to nieczytelne - Wystarczy tych przyjemności - wypuścili bubel i teraz z wielką łaską naprawiają - To potężna firma - pracowałem w firmie piszącej programy dla Szkół i jednocześnie pracowało kilkudziesięciu programistów od różnych zagadnień. Zapłaciłem 2 tysiące euro i żądam żeby to urządzenie działało !!!

Urządzenie działa. Jak na razie Polskie znaki nie są wspierane i nie będą za szybko. Są ważniejsze rzeczy. Jak chcesz aby były dodane Polskie znaki, to załóż temat na forum w dziale FEATURE REQUEST.

PS. Rozumiem Polski język bez google translate.

I didnt translate the posts, but my guess would be you miss characters.

Vote here by giving original post a like: Incomplete keyboard character set (all time issue, not specific to this release)

When I asked Denons response was missing characters, even those on official language alphabets is a feature request, not an issue

1 Like